Recenze o Uromexil

 • Jirka
  Po 40 letech jsem se poprvé setkal s příznaky akutní prostatitidy. Chodila jsem na záchod 6-7x za noc a každé močení bylo velmi bolestivé. Kromě předepsaných antibiotik lékař doporučil kapsle Uromexil. A na konci 2 týdnů přijetí jsem spal normálně celou noc, aniž bych pravidelně běhal na záchod.
  Uromexil
 • Jan
  Dlouho jsem ignoroval příznaky prostatitidy. A k doktorovi se mi nechtělo, víte, digitální rektální vyšetření není nic příjemného. Snažil jsem se nezávisle vybrat antibiotika a NSAID, ale účinek z nich nebyl dlouho dostatečný. A tak jsem se rozhodl objednat Uromexil. Kapsle pomohly zcela odstranit bolest v tříslech.
  Uromexil
 • Jirka
  Dlouho žil s chronickou prostatitidou. Vždy navštěvován lékařem, ale příznaky se pravidelně opakují. Z důvodu experimentu jsem se rozhodl objednat Uromexil. V prvním týdnu přijetí se zdravotní stav zlepšil - bolesti v tříslech zmizely, potence byla obnovena. V užívání kapslí plánuji pokračovat dle návodu.
  Uromexil
 • Šimon
  Prostatitida mě trápila 6 měsíců. Vystřídal jsem již několik lékařů, ale předepsané léčebné režimy dlouhodobě nepomáhají. Masáž ani antibiotika neposkytly trvalou remisi. A objednávám kapsli Uromexil. První 3 dny bez účinku, ale 4. den jsem cítila, že se bolest v tříslech zmenšila.
  Uromexil
 • Pavel
  Před pár měsíci jsem měl problémy s potencí. Pokud k sexu skutečně došlo, pak ejakulace nebyla příjemná. byla palčivá bolest. Prošel testy na STD - vše je čisté. Rozhodl jsem se koupit Uromexil, abych normalizoval práci prostaty. Síla, stejně jako můj sexuální život, se zlepšila. Plánuji pokračovat v pití kapslí.
  Uromexil
Uživatelské hodnocení Uromexil
4.8
20