Zkušenost s používáním Uromexil

Recenze kapslí Uromexil od Alexandra z Liberce

Zpětná vazba Uromexil

Jednoho dne jsem se vrátil ze služební cesty a cítil jsem silné pálení při močení. Nepříjemné příznaky nezmizely ani za pár týdnů a přesto jsem se rozhodl navštívit lékaře.

Po vyšetření doktor řekl, že mám prostatitidu s malým adenomem. Ptala jsem se, jak se to dá vyléčit, a doktor mi předepsal antibiotika, léky na zvýšení imunity a sezení na masáž prostaty. Do poslední procedury se mi opravdu nechtělo a rozhodl jsem se ujasnit, zda je možné ji nahradit méně nepohodlnou akcí.

Lékař mi doporučil dostat Uromexil a užívat kapsle každý den. Doktor mě ale hned upozornil, že pokud dojde ke zhoršení, budu muset na masáž.

Kde jsem zadal svou objednávku?

Raději jsem si nástroj koupil na oficiálních stránkách. Kapsle byly rychle doručeny. Objednal jsem si ho v pondělí a už ve čtvrtek jsem měl lék. Náprava byla zapečetěna. Balíček obsahoval podrobný návod, jak lék užívat.

Jak dlouho to trvalo?

Návod k použití říká, že celý kurz je 30 dní. Taky jsem to prošel. Užil jsem 2 kapsle Uromexil ráno a večer. Opláchla jsem je vodou.

Kapsle Uromexil

Kdy začal účinek?

Moje zkušenost s užíváním léku je velmi pozitivní. První zlepšení jsem zaznamenal 10 dní po začátku kurzu. Nepohodlí při močení zmizelo. Bolest v tříslech na konci třetího týdne konečně zmizela a potence se konečně vrátila do normálu.

Příznaky zánětu prostaty mě už netrápily. Plánuji opakovat kurz za 2 měsíce, abych zabránil exacerbaci prostatitidy.